Please Choose Your Language

Envíanos unha mensaxe

portas corredizas eficientes enerxéticamente
portas corredizas eficientes enerxéticamente
As portas deslizantes de eficiencia enerxética de DERCHI ofrecen un illamento térmico verificado de 2,5 W/(m²·K) e unha resistencia á presión do vento de 4,5 Kpa, o que as converte nunha opción para aplicacións exteriores en climas esixentes. Construídas con perfís de aluminio 6063-T5 de 2,2 mm e vidro temperado dobre de 5 mm + 27A + 5 mm, estas portas corredizas de vidro illadas combinan estabilidade estrutural cunha estética moderna. As tecnoloxías patentadas, que inclúen unha estrutura de drenaxe con fugas no chan e un deseño de escaleira oculta de nove pasos, melloran a resistencia á intemperie e o rendemento de selado. As rodas superiores antitifóns anti-swing proporcionan estabilidade dobre para zonas de vento forte. Dispoñibles en configuracións de 2 e 3 vías con tamaños de faixa de 580 mm a 3000 mm, estas portas admiten instalacións de 90 graos sen postes de esquina e vidro fixo nos catro lados. Como fabricante de portas deslizantes de eficiencia enerxética, DERCHI ofrece CE, AS2047, ISO9001 e NFRC para compradores profesionais que buscan as portas de correr máis eficientes enerxéticamente para proxectos residenciais e comerciais.
库存: 0
Consulta
Certificacións de rendemento de portas e ventás derhi para climas extremos

Detalles do produto

As portas deslizantes de eficiencia enerxética DERCHI están deseñadas para aplicacións exteriores onde o rendemento térmico e a estabilidade estrutural son críticos. Con un mecanismo deslizante superior con perfís de aluminio 6063-T5 de 2,2 mm e vidro temperado dobre, estas portas corredizas de vidro illadas responden ás necesidades dos arquitectos e contratistas que traballan en ambientes esixentes. As tecnoloxías patentadas de drenaxe e selado distinguen esta serie das opcións convencionais, proporcionando unha resistencia comprobada á presión do vento e illamento térmico para portas deslizantes de eficiencia enerxética en calquera clima.

  • Mecanismo colgante superior con rodas superiores antitifóns anti-swing para unha dobre estabilidade en zonas de vento forte

  • A estrutura patentada de drenaxe de fugas no chan permite a evacuación vertical da auga para mellorar a resistencia á intemperie

  • O deseño de faixa incorporado con superposición de carril superior de 12 mm mellora o selado e a seguridade estrutural

  • Dispoñible en configuracións de 2 e 3 vías con dimensións de faixa de 580 mm a 3000 mm

Características do produto

  • Sistema de drenaxe patentado: a estrutura de drenaxe con fugas no chan (Patente ZL202130307725.6) permite a evacuación vertical da auga, mellorando a velocidade de drenaxe para as portas deslizantes de eficiencia enerxética en rexións propensas á choiva. Os compradores deben confirmar que a capacidade de drenaxe cumpre os requisitos locais de intensidade de choiva antes de realizar o pedido.

  • Estrutura de prensado de pantalla patentada: a patente ZL201620077798.4 garante unha planitude superior da malla da pantalla sen liñas de prensado expostas para as portas de vidro corredizas illadas. O bordo de malla dobrado en catro lados engade durabilidade. Os compradores deben confirmar a adecuación do material de malla ás condicións locais.

  • Deseño de escaleiras ocultas de nove pasos: este deseño pendente de patente reduce o impacto da presión do vento nas xuntas do marco, mellorando a estanqueidade ao aire e á auga para as portas deslizantes eficientes enerxéticamente en zonas costeiras ou de exposición a ventos fortes. Os compradores deben verificar o cumprimento dos códigos de construción locais.

  • Estabilidade antitifón: a roda superior anti-swing impide o movemento lateral e a separación do panel, mentres que a superposición de 12 mm asegura a faixa. Este enfoque de dobre estabilidade é adecuado para as portas deslizantes máis eficientes enerxéticamente para os mercados propensos aos tifóns. Os compradores deben confirmar os requisitos de carga de vento para o seu proxecto.

  • Deseño de faixa incrustada: un método de construción incorporado crea selados máis axustados entre o cadro e o panel en comparación cos deseños superpostos estándar para portas deslizantes de eficiencia enerxética. Isto reduce a infiltración de aire e mellora o rendemento térmico. Os compradores deben solicitar datos de proba de fugas de aire para a presentación de proxectos.

  • Separador tratado con fluorocarbono: a tira de aluminio oca sofre un procesamento de fluorocarbono que evita o branqueamento e o amarelemento, mantendo a claridade visual para proxectos de substitución de portas de vidro corredizas. A diferenza dos separadores comúns, este tratamento amplía a vida útil estética. Os compradores deben confirmar que as especificacións dos espaciadores cumpren as expectativas de durabilidade.

Estilos personalizables

  • Opcións de vidro: están dispoñibles vidro de baixa emisividade, temperado, laminado e reflectante ou tintado. O vidro Low-E optimiza o rendemento térmico para portas deslizantes de eficiencia enerxética. Os compradores deben especificar o tipo de vidro en función dos requisitos da zona climática e do código enerxético.

  • Opcións de marco: aliaxe de aluminio 6063-T5 de 2,2 mm de espesor con acabados con recubrimento en po, PVDF, anodizado ou veta de madeira. Os compradores de portas de vidro corredizas illadas deben confirmar a durabilidade do acabado para o seu ambiente.

  • Opcións de tamaño: o ancho da faixa varía de 580 mm a 2000 mm e a altura de 800 mm a 3000 mm con dimensións personalizadas. Os compradores deben proporcionar medidas exactas de apertura e confirmar a viabilidade estrutural para tamaños maiores.

  • Opcións de cor/acabado: cores personalizadas xunto con acabados estándar anodizados, revestidos en po, vetas de madeira e PVDF. Os compradores que buscan as portas de correr máis eficientes enerxéticamente deben solicitar unha carta de cores para a correspondencia do proxecto.

  • Configuración de vías: escolle sistemas de deslizamento de 2 ou 3 vías, ademais dunha configuración de 90 graos sen postes de esquina con vidro fixo nos catro lados. Os compradores deben confirmar a selección da pista en función dos requisitos espaciais.

  • Personalización do proxecto: como fabricante de portas deslizantes de eficiencia enerxética, DERCHI ofrece solucións a medida, incluíndo opcións gráficas e de embalaxe. Os compradores deben discutir os requisitos específicos do proxecto e os MOQ aplicables no inicio da adquisición.

Accesorios de hardware

  • Asa: o mango pequeno de aliaxe de aluminio de Shenzhen HOPO de 340 mm proporciona un funcionamento ergonómico e unha estética moderna para portas deslizantes de eficiencia enerxética. Os compradores deben confirmar a compatibilidade do estilo de manexo co deseño do proxecto e os estándares de accesibilidade.

  • Rodeos: o sistema de polea silenciosa de catro rodas personalizado garante un funcionamento suave e silencioso. Para portas de vidro corredizas illadas con paneis pesados, é esencial un rendemento fiable do rolo. Os compradores deben verificar que a capacidade do rolo coincida co peso do vidro.

  • Bloqueo: o bloqueo de gancho único de aceiro inoxidable 304 ofrece un alto rendemento contra a palanca e un peche axustado. A seguridade é fundamental para as portas deslizantes de eficiencia enerxética en aplicacións exteriores. Os compradores deben confirmar o cumprimento do grao de bloqueo cos códigos locais.

  • Sistema de vías: a vía colgante superior con superposición de carril superior de 12 mm impide a separación do panel e mellora a estabilidade. Os compradores que planifiquen proxectos de substitución de portas de vidro corredizos deben confirmar a compatibilidade das vías cos soportes estruturais existentes.

  • Malla de pantalla: malla de diamante estándar de aceiro inoxidable 304 (malla de 11 x 0,8 mm de diámetro) con bordos dobrados en catro lados. Material opcional de nylon, fibra de vidro e plástico. Os compradores deben seleccionar a malla en función das necesidades de ventilación e protección contra insectos.

Parámetros básicos

Elemento de rendemento

Información dispoñible

Notas do comprador

Illamento térmico

2,5 W/(m²·K)

Verifique que este valor U cumpra os requisitos do código enerxético local para as portas deslizantes de eficiencia enerxética na súa zona climática.

Resistencia á presión do vento

4,5 Kpa

Confirmar os requisitos de carga de vento; O estándar de proba de portas correderas de eficiencia enerxética debe verificarse contra os códigos locais.

Estanqueidade á auga

350 Pa

Apto para choiva moderada; os compradores das rexións de altas precipitacións deben confirmar a adecuación de portas corredizas eficientes enerxéticamente.

Estanqueidade ao aire

3,0 m³/(m·h)

Os valores máis baixos indican un mellor selado; confirmar que este cumpre os requisitos de infiltración de aire do proxecto e as normas aplicables.

Illamento acústico

32 dB

Eficaz para unha redución moderada do ruído; os compradores preto de áreas de alto tráfico deberían discutir opcións de vidro acústico melloradas.

Especificacións do produto

Elemento

Detalles

Nome do produto

Portas deslizantes de eficiencia enerxética

Tipo de produto

Porta corrediza de aluminio colgada superior

Material

Aleación de aluminio 6063-T5, 2,2 mm de espesor

Tipo de vidro

Vidro temperado dobre (5 mm + 27 A + 5 mm)

Espesor de vidro

5 mm + 27 A + 5 mm

Opción de marco

aliaxe de aluminio; Revestimento en po / PVDF / anodizado / veta de madeira

Hardware

Empuñadura Shenzhen HOPO, bloqueo SS 304, polea silenciosa de catro rodas

Estilo de apertura

Deslizamento superior

Rango de tamaños

Ancho da faixa 580–2000 mm, altura 800–3000 mm

Aplicación

Exterior / Exterior

Personalización

Tamaño, cor, tipo de vidro, configuración da pista, malla da pantalla

Notas

opcións de 2 e 3 pistas; 90° sen poste de esquina dispoñible. Confirme a designación da serie (143/135F) co provedor. As portas deslizantes de eficiencia enerxética requiren especificacións verificadas para o cumprimento do código.

Vantaxes

  • Fortaleza da marca: DERCHI aporta experiencia comprobada en fabricación de Guangdong, China, con tecnoloxías patentadas e certificacións multimercado que respaldan as súas portas deslizantes de eficiencia enerxética. Os compradores benefícianse dun control de calidade establecido e dun rendemento consistente en todas as tiradas de produción.

  • Capacidade da fábrica: a produción con certificación ISO9001 garante unha xestión sistemática da calidade das portas de vidro corredizas illadas. As patentes de utilidade e deseño confirman a capacidade de enxeñería interna. Os compradores deben solicitar a documentación de auditoría da fábrica para os procesos de cualificación.

  • Capacidade de produción: a fabricación baseada en Guangdong admite pedidos estándar e personalizados. Como fabricante de portas corredizas de eficiencia enerxética, DERCHI acomoda diversos volumes. Os compradores deben confirmar os prazos de produción en función da complexidade e cantidade do pedido.

  • Certificacións: as certificacións CE, AS2047, ISO9001 e NFRC están listadas. Os compradores deben confirmar se as certificacións requiridas se aplican á configuración do produto seleccionado e ao mercado obxectivo, xa que o cumprimento varía segundo a rexión.

  • Capacidade de servizo: máis de 5 anos de garantía con soporte técnico en liña axudan ao rendemento posterior á instalación. Para proxectos de substitución de portas de vidro corredizas, o servizo posvenda sensible reduce o tempo de inactividade. Os compradores deben aclarar os termos da garantía e os tempos de resposta.

Escenarios de aplicación

  • Apartamento: os apartamentos urbanos benefícianse de portas deslizantes eficientes enerxéticamente que maximizan a luz natural mantendo o confort térmico. O illamento acústico de 32 dB reduce a intrusión de ruído e o funcionamento superior aforra espazo no chan. Os compradores deben verificar que as dimensións da faixa se axusten ás aberturas dos apartamentos e confirmar a aprobación da dirección do edificio para as modificacións exteriores.

  • Oficina na casa: as oficinas na casa necesitan ambientes tranquilos e cómodos. Estas portas corredizas de vidro illadas proporcionan un illamento térmico de 2,5 W/(m²·K) e unha redución de ruído para minimizar as distraccións. A entrada de luz natural mellora a calidade do espazo de traballo. Os compradores deben confirmar as opcións de vidro que equilibran a luz do día co rendemento térmico para o confort durante todo o ano.

  • Hotel: os hoteis necesitan portas corredizas eficientes enerxéticamente para balcóns e zonas comúns que combinen resistencia á intemperie con atractivo estético. Os acabados modernos axúdanse aos interiores de hostalería, mentres que as pechaduras anti-palanca de aceiro inoxidable 304 melloran a seguridade dos hóspedes. Os compradores deben confirmar o cumprimento da clasificación de incendios se así o esixen os códigos locais de construción de hostalería.

  • Edificio de oficinas: as oficinas comerciais demandan portas que reduzan as cargas de climatización ao tempo que proporcionan un rendemento duradeiro. As portas deslizantes de eficiencia enerxética con illamento térmico de 2,5 W/(m²·K) contribúen aos obxectivos enerxéticos dos edificios. O mecanismo colgado superior manexa un tráfico elevado de forma fiable. Os compradores deben verificar que os parámetros cumpran os códigos de enerxía dos edificios comerciais.

  • Exterior: as aplicacións ao aire libre expoñen as portas ao tempo directo. A resistencia á presión do vento de 4,5 Kpa e a estanqueidade á auga de 350 Pa proporcionan unha protección verificada, mentres que a drenaxe patentada xestiona a evacuación da auga. Os compradores deben confirmar de forma conservadora a resistencia á intemperie, a durabilidade do acabado superficial e as condicións de instalación antes de realizar o pedido.

  • Edificio residencial: os edificios residenciais requiren portas deslizantes de eficiencia enerxética que equilibren o rendemento térmico, a seguridade e o atractivo visual en varias unidades. O deseño de faixa incorporada e a malla de aceiro inoxidable 304 abordan a seguridade e o selado. Os compradores deben confirmar o cumprimento das especificacións uniformes e solicitar condicións a granel ao fabricante de portas deslizantes de eficiencia enerxética.

  • Exterior: as instalacións exteriores enfróntanse a vento, choiva e variacións de temperatura. As rodas superiores antitifóns e o deseño de escaleiras ocultas de nove chanzos melloran a resistencia á intemperie para as portas deslizantes eficientes enerxéticamente. Os compradores deben confirmar a estanqueidade á auga, as clasificacións de presión do vento e o rendemento do acabado da superficie fronte á severidade do clima local e aos requisitos do código de construción antes de realizar o pedido.

  • Vila: as vilas teñen grandes ocos que conectan espazos interiores e exteriores. As alturas de faixa de ata 3000 mm e as opcións sen postes de 90 graos crean paredes de vidro expansivas. Estas portas de vidro corredizas illadas ofrecen tanto rendemento como estética. Os compradores deben confirmar o soporte estrutural para grandes tamaños de faixa e discutir opcións de acabado personalizado co provedor.

Solicite un Presupuesto

Para solicitar un presuposto de portas de correr eficientes enerxéticamente, proporcione as especificacións do seu proxecto para que poidamos configurar a solución óptima. Tanto se necesitas portas de vidro corredizas illadas para unha construción residencial como a substitución de portas de vidro corredizas para unha renovación comercial, os requisitos detallados garanten uns prezos precisos. Póñase en contacto co noso equipo para discutir as súas necesidades cun fabricante experimentado de portas corredizas de eficiencia enerxética.

  • Título do produto e cantidade necesaria

  • Dimensións da abertura (ancho e alto)

  • Tipo de vidro e preferencias de espesor

  • Selección da cor do marco e do acabado superficial

  • Especificacións de hardware e malla de pantalla

  • Configuración de pistas (2 ou 3 pistas)

  • Mercado obxectivo e porto de destino

  • Debuxos do proxecto ou requisitos de certificación

Que confirmar antes de realizar o pedido

  • Estándares de proba de rendemento: os valores de rendemento proporcionados non se vincularon a estándares de proba específicos. Confirme a que normas fai referencia os datos de proba para garantir o cumprimento dos códigos de construción locais para portas correderas de eficiencia enerxética.

  • Capacidade de peso superior: non se especificou un límite máximo de peso da faixa. Confirme a capacidade das vías para a súa configuración de vidro escollida, especialmente para as opcións de acristalamento triplo en portas corredizas de vidro illadas.

  • Designación da serie: a relación entre os nomes da serie 143 e da serie 135F debe aclararse co provedor para evitar confusións de especificacións.

  • Clasificación de lume: non hai ningunha certificación de clasificación de lume dispoñible. Se se require un rendemento de resistencia ao lume, discuta as alternativas certificadas co provedor antes de realizar o pedido.

  • Carta de cores: solicite unha carta de cores específica ou unha folla de referencia RAL para a selección de acabados en lugar de depender só das descricións.

  • Prazo de entrega: os prazos de produción e entrega deben confirmarse en función da cantidade de pedido, o nivel de personalización e o destino.

Notas de conformidade e documentación

As certificacións CE, AS2047, ISO9001 e NFRC están listadas para estas portas deslizantes de eficiencia enerxética. Os compradores deben verificar que as certificacións se apliquen á configuración específica do produto, ao tipo de vidro e ao mercado obxectivo do seu proxecto. Os estándares de proba de parámetros de rendemento non se vincularon explícitamente aos valores proporcionados; confirmar a que normas fan referencia os datos para garantir o cumprimento do código de construción local. Solicite toda a documentación de conformidade, os informes de proba e as copias de certificación durante o proceso de pedido para apoiar as presentacións de proxectos e o despacho de aduanas.

Notas de embalaxe e envío

Os arranxos de embalaxe e envío para portas deslizantes de eficiencia enerxética deben confirmarse durante a cotización. Como fabricante de portas corredizas de eficiencia enerxética con sede en Guangdong, China, DERCHI coordina a loxística internacional. Discuta as especificacións de embalaxe, os plans de carga de contedores, os termos de envío, os tempos de tránsito e os requisitos de seguro antes de finalizar a adquisición para evitar atrasos ou danos durante o transporte.

FAQ

Que fai que estas portas deslizantes de eficiencia enerxética sexan aptas para zonas con vento forte?

A roda superior antitifóns anti-swing impide o movemento lateral e a separación do panel, mentres que a superposición do carril superior de 12 mm asegura a faixa. Con 4,5 Kpa de resistencia á presión do vento, estas portas se adaptan ás condicións exteriores esixentes. Os compradores deben confirmar os requisitos locais de carga de vento.

Que rendemento térmico proporcionan estas portas de vidro corredizas illadas?

O valor de illamento térmico verificado é de 2,5 W/(m²·K), conseguido mediante vidro temperado dobre de 5 mm+27A+5 mm con opcións Low-E dispoñibles. Isto reduce a transferencia de calor para o confort interior. Os compradores deben verificar que este valor U cumpre os requisitos do código enerxético do seu proxecto.

Pódense usar estas portas para proxectos de substitución de portas corredizas de vidro?

Si, as dimensións de faixa personalizadas de 580 mm a 3000 mm acomodan varias aberturas existentes. Múltiples configuracións de vía e cristal permiten a adaptación a escenarios de substitución. Os compradores deben proporcionar medidas de apertura precisas e discutir a compatibilidade estrutural co provedor.

Que certificacións teñen estas portas deslizantes de eficiencia enerxética?

As certificacións listadas inclúen CE, AS2047, ISO9001 e NFRC. Os compradores deben confirmar que certificacións se aplican á súa configuración específica de produto e ao mercado obxectivo, xa que os requisitos de cumprimento varían segundo a rexión e o tipo de proxecto.

Son estas as portas deslizantes máis eficientes enerxéticamente para uso residencial exterior?

Con illamento térmico de 2,5 W/(m²·K), vidro temperado dobre e selado de faixa incorporado, estas portas ofrecen un alto rendemento enerxético para aplicacións exteriores. A eficiencia real depende da selección do vidro e da calidade da instalación. Comparar especificacións cos requisitos do proxecto.

Que opcións de malla de pantalla están dispoñibles?

O estándar é de malla de diamante de aceiro inoxidable 304 (malla de 11 x 0,8 mm de diámetro). Os materiais opcionais inclúen nylon, fibra de vidro e plástico. A estrutura de prensado patentada garante a planitude da malla. Seleccione o tipo de malla en función das necesidades de ventilación, protección contra insectos e durabilidade.

Cal é o tamaño máximo de faixa para estas portas deslizantes de eficiencia enerxética?

O ancho da faixa varía de 580 mm a 2000 mm e a altura de 800 mm a 3000 mm. Para grandes tamaños de faixa, os compradores deben confirmar a capacidade de peso da pista superior, especialmente con configuracións de triplo acristalamento. Verificar os requisitos de apoio estrutural co provedor.

Este produto ten certificación de resistencia ao lume?

Non se proporcionou ningunha certificación de clasificación de incendios verificada. Os compradores que requiran portas resistentes ao lume para zonas específicas do edificio deben confirmar o cumprimento das normas aplicables. Discutir alternativas certificadas resistentes ao lume co provedor se é necesario.

Que garantía e soporte se ofrecen?

A garantía abrangue máis de 5 anos con soporte técnico en liña incluído. Os termos específicos deben confirmarse antes de realizar o pedido. Os compradores que leven a cabo grandes proxectos deben discutir co provedor os compromisos de apoio estendido e as expectativas de tempo de resposta.

Produtos relacionados

Contacta connosco

Podemos facer a medida para calquera proxecto deseños únicos de fiestras e portas co noso equipo técnico e de vendas profesionais e experimentados.
   WhatsApp / Tel: +86 15878811461
   Correo electrónico: windowsdoors@dejiyp.com
    Enderezo: Building 19, Shenke Chuangzhi Park, No. 6 Xingye East Road, Shishan Town, Nanhai District, Foshan City China
DERCHI window and door é unha das 10 mellores fiestras e portas en China. Somos fabricantes profesionais de portas e fiestras de aluminio de alta calidade cun equipo profesional desde hai máis de 25 anos.
Copyright © 2026 DERCHI Todos os dereitos reservados. | Mapa do sitio | Política de privacidade